Veiling n° 3 – 2024

1 - 2 - 3 - 4 - 5
LotNr/
N° du Lot
Afbeelding/
Images
Beschrijving / Description Inzet/
Prix de Depart
401   Harry Elstrom – 125ste verjaardag van de nv Fibru-Fisch ter herinnering aan Fernand Fisch (+1962) membre fondateur -De afbeelding van een vis (fish) in gepatineerd brons op 60 mm en op 140 mm (oorspronkelijke geut) beide samen voor  100
402   Darville – 130ste verjaardag van Fibru – 1988 op de rand – 80mm, brons 25
403   Francine Somers – Charles de Coster / Il est beau et bon pour l’homme d’être fier et libre dut-il rester pauvre – 70mm, verzilverd brons 25
404   Lorenzo Rafaël – 1993 Europalia Mexico – met prachtige portretten van 2 bekende Mexicanen- 80mm, brons 25
405   Jorio Vivarelli – 1983 Fidem Firenze prachtige moderne penning – in het oorspronkelijke etui – 70 mm, brons 50
406   Kauko Räsänen (1926-2015)  Fidem Helsinki  - tweedelig – 50 x 50mm, brons in origineel etui 100
407   Aglane – Baudelaire Felicien Rops met zijn portret / De beroemde ets de vrouw en de dood – 80mm, brons 40
408   Paul Huybrechts – Europalia Mexico 1993 – De kaart van Mexico met twee boten – 80mm, dik geslagen op rood koper donker gepatineerd 25
409   Francine Somers -  Charles Mutara / Dansende Watutsi – 84 mm, brons- prachtige gravure 50
410   Francine Somers – Amour et Tendresse – gegoten brons, 120 x 60 mm, genummerd met n° 5 – zeldzaam 150
411   René Harvent – Le pays de Hainaut -3 vrouwen / De wapenschilden van alle belangrijke steden en gemeenten van Hainaut – 110 mm, brons 100
412   Idel Ianchelivici – La vie est équilibre – leven is evenwicht 1830-1980 – een ruiter ligt op de rug van twee paarden – in etui- 80 mm, brons 50
413   Daniële Debay – De buste van René Harvent naar rechts / Mooie naakte vrouw, waarschijnlijk Daniele zelf- 47mm, brons, dubbele dikte, prachtige gravure 30
414   Lamon – Paul Bertrand, rechterhand van Mevr. Dupon en meester-patineur/ Aan mijn medewerkers Beheerder Fibru (Fisch) sinds 1963 – 80mm, brons 25
415   Koninklijke Munt België – Luxemburg 5 Euro 1993 in origineel etui – 37,5 mm, Cu-Ni, 22,7 gram 10
416   Jacques Mouchal & Paul Huybrechts – Europalia Mexico 93 – 80 mm, brons, in origineel etui 25
417   Drie galopperende paarden in vooraanzicht / Drie galopperende paarden in achterzicht – 70 mm, brons – prachtige gravure 25
418   Denise Peeters – De saxofonist- n° 16 – 80 mm, brons 50
419   Denise Peeters – De saxofonist- n° 17 – 80 mm, brons 50
420   Greta Jonker – Orlandus Lassus – n° 9 – 68 mm, brons 40
421   Greta Jonker – Orlandus Lassus – n° 10 – 68 mm, brons 40
422   Paul Huybrechts/Roger Duterme – Presence belge en Afrique Centrale- Belgische aanwezigheid in Midden-Afrika – 75 mm, verzilverd brons -n° 46 - épreuve 50
423   Paul Huybrechts/Roger Duterme – Presence belge en Afrique Centrale- Belgische aanwezigheid in Midden-Afrika – 75 mm, verzilverd brons -n° 48 - épreuve 50
424   Gonzales Elena – Espoir, een naakte man plant een boom – 80mm, brons, n° 49 40
425   Gonzales Elena – Espoir, een naakte man plant een boom – 80mm, brons, n° 89 40
426   Alexandre Devaert – Ruimte – 80mm, brons, n° 29 40
427   Marcel Gilson – Troisième Millenaire – 70 x 70 mm, brons, n° 34 40
428   Francisca Maes – Tempus Fugit Aquarius  - 75 mm, koper, épreuve n° 44 50
429   Jos Devriendt – Crossed Hearts, 80 mm, brons, n° 74 40
430   Nedda El-Asmar – Europa – 80 mm, brons, n° 26 50
430A   Henri Lannoye – De Autopiloot – 100mm – 10mm dik 50
430B   Henri Lannoye – Het Aanzoek – 100 mm – 9 mm dik 50
431   Lot boeken/catalogen van  1.      René Harvent & Danièle Debay    2.      Michel Stievenart  3.      Gustave Jacobs 10
432   Lot boeken/catalogen van:   1.      Collection Raoul Warocqué: médaille et Industrie  2.      Les fables de la Fontaine  3.      Souvenirs métalliques de la Guerre 1940-45 et l’Occupation 10
433   Lot boeken/catalogen van:  1.      L’Art animalier Dans la Médaille   2.      Medaillenkünstlerinnen in Deutschland   3.      Carla Klein  4.      Art de la Monnaie 10
434   Lot boeken/catalogen van: 1.      Medailleurs Belges contemporain  2.      La médaille en Belgique de 1951 à 1976   3.      Le guide Marabout de la numismatique : monnaies et médailles 10
435   Lot boeken/catalogen van:   1.      La numismatique au siècle des lumières 1683-1794     2.      Médailleurs belges contemporains 10
436   Lot boeken/catalogen van:  1.      Mensen op metaal Mensen in metaal 2.      Alfons Mauquoy 10
437   Lot boeken/catalogen van: 1.      Oscar De Clerck, een veelzijdig kunstenaar 2.      Medailles de Francine Somers 3.      Aglane de Nivelles  4.      Le club Français de la Médaille, n°24/25, 1969 10
438   Lot boeken/catalogen van: 1.      Dolf Ledel, filantroop en vrijmetselaar  2.      Alfons Mauquoy, een halve eeuw geschiedenis Antwerpen 10
439   Lot boeken/catalogen van: 1.      Les médailles de la présence belge en Afrique centrale 1876-1960   2.      Médailles 1999 Fidem
440   Lot catalogen Belgische Medailles Belges : de volgende jaren 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003-2004, 2005-2006 50
441   Jaarboeken FIDEM “The Medal” van de jaartallen: 1994 (deel I + II), 1995 (Deel I + II), 1996 (deel I + II), 1997 (deel I + II), 1998 (deel I + II), 1999 (deel I + II), 2000,
1 - 2 - 3 - 4 - 5