LotNr/
N° du Lot |
Afbeelding/
Images |
Beschrijving / Description |
Inzet/
Prix de Depart |
401 |
Harry Elstrom – 125ste verjaardag van de nv Fibru-Fisch ter herinnering aan Fernand Fisch (+1962) membre fondateur -De afbeelding van een vis (fish) in gepatineerd brons op 60 mm en op 140 mm (oorspronkelijke geut) beide samen voor |
100 |
402 |
Darville – 130ste verjaardag van Fibru – 1988 op de rand – 80mm, brons |
25 |
403 |
Francine Somers – Charles de Coster / Il est beau et bon pour l’homme d’être fier et libre dut-il rester pauvre – 70mm, verzilverd brons |
25 |
404 |
Lorenzo Rafaël – 1993 Europalia Mexico – met prachtige portretten van 2 bekende Mexicanen- 80mm, brons |
25 |
405 |
Jorio Vivarelli – 1983 Fidem Firenze prachtige moderne penning – in het oorspronkelijke etui – 70 mm, brons |
50 |
406 |
Kauko Räsänen (1926-2015) Fidem Helsinki - tweedelig – 50 x 50mm, brons in origineel etui |
100 |
407 |
Aglane – Baudelaire Felicien Rops met zijn portret / De beroemde ets de vrouw en de dood – 80mm, brons |
40 |
408 |
Paul Huybrechts – Europalia Mexico 1993 – De kaart van Mexico met twee boten – 80mm, dik geslagen op rood koper donker gepatineerd |
25 |
409 |
Francine Somers - Charles Mutara / Dansende Watutsi – 84 mm, brons- prachtige gravure |
50 |
410 |
Francine Somers – Amour et Tendresse – gegoten brons, 120 x 60 mm, genummerd met n° 5 – zeldzaam |
150 |
411 |
René Harvent – Le pays de Hainaut -3 vrouwen / De wapenschilden van alle belangrijke steden en gemeenten van Hainaut – 110 mm, brons |
100 |
412 |
Idel Ianchelivici – La vie est équilibre – leven is evenwicht 1830-1980 – een ruiter ligt op de rug van twee paarden – in etui- 80 mm, brons |
50 |
413 |
Daniële Debay – De buste van René Harvent naar rechts / Mooie naakte vrouw, waarschijnlijk Daniele zelf- 47mm, brons, dubbele dikte, prachtige gravure |
30 |
414 |
Lamon – Paul Bertrand, rechterhand van Mevr. Dupon en meester-patineur/ Aan mijn medewerkers Beheerder Fibru (Fisch) sinds 1963 – 80mm, brons |
25 |
415 |
Koninklijke Munt België – Luxemburg 5 Euro 1993 in origineel etui – 37,5 mm, Cu-Ni, 22,7 gram |
10 |
416 |
Jacques Mouchal & Paul Huybrechts – Europalia Mexico 93 – 80 mm, brons, in origineel etui |
25 |
417 |
Drie galopperende paarden in vooraanzicht / Drie galopperende paarden in achterzicht – 70 mm, brons – prachtige gravure |
25 |
418 |
Denise Peeters – De saxofonist- n° 16 – 80 mm, brons |
50 |
419 |
Denise Peeters – De saxofonist- n° 17 – 80 mm, brons |
50 |
420 |
Greta Jonker – Orlandus Lassus – n° 9 – 68 mm, brons |
40 |
421 |
Greta Jonker – Orlandus Lassus – n° 10 – 68 mm, brons |
40 |
422 |
Paul Huybrechts/Roger Duterme – Presence belge en Afrique Centrale- Belgische aanwezigheid in Midden-Afrika – 75 mm, verzilverd brons -n° 46 - épreuve |
50 |
423 |
Paul Huybrechts/Roger Duterme – Presence belge en Afrique Centrale- Belgische aanwezigheid in Midden-Afrika – 75 mm, verzilverd brons -n° 48 - épreuve |
50 |
424 |
Gonzales Elena – Espoir, een naakte man plant een boom – 80mm, brons, n° 49 |
40 |
425 |
Gonzales Elena – Espoir, een naakte man plant een boom – 80mm, brons, n° 89 |
40 |
426 |
Alexandre Devaert – Ruimte – 80mm, brons, n° 29 |
40 |
427 |
Marcel Gilson – Troisième Millenaire – 70 x 70 mm, brons, n° 34 |
40 |
428 |
Francisca Maes – Tempus Fugit Aquarius - 75 mm, koper, épreuve n° 44 |
50 |
429 |
Jos Devriendt – Crossed Hearts, 80 mm, brons, n° 74 |
40 |
430 |
Nedda El-Asmar – Europa – 80 mm, brons, n° 26 |
50 |
430A |
Henri Lannoye – De Autopiloot – 100mm – 10mm dik |
50 |
430B |
Henri Lannoye – Het Aanzoek – 100 mm – 9 mm dik |
50 |
431 |
Lot boeken/catalogen van 1. René Harvent & Danièle Debay 2. Michel Stievenart 3. Gustave Jacobs |
10 |
432 |
Lot boeken/catalogen van: 1. Collection Raoul Warocqué: médaille et Industrie 2. Les fables de la Fontaine 3. Souvenirs métalliques de la Guerre 1940-45 et l’Occupation |
10 |
433 |
Lot boeken/catalogen van: 1. L’Art animalier Dans la Médaille 2. Medaillenkünstlerinnen in Deutschland 3. Carla Klein 4. Art de la Monnaie |
10 |
434 |
Lot boeken/catalogen van: 1. Medailleurs Belges contemporain 2. La médaille en Belgique de 1951 à 1976 3. Le guide Marabout de la numismatique : monnaies et médailles |
10 |
435 |
Lot boeken/catalogen van: 1. La numismatique au siècle des lumières 1683-1794 2. Médailleurs belges contemporains |
10 |
436 |
Lot boeken/catalogen van: 1. Mensen op metaal Mensen in metaal 2. Alfons Mauquoy |
10 |
437 |
Lot boeken/catalogen van: 1. Oscar De Clerck, een veelzijdig kunstenaar 2. Medailles de Francine Somers 3. Aglane de Nivelles 4. Le club Français de la Médaille, n°24/25, 1969 |
10 |
438 |
Lot boeken/catalogen van: 1. Dolf Ledel, filantroop en vrijmetselaar 2. Alfons Mauquoy, een halve eeuw geschiedenis Antwerpen |
10 |
439 |
Lot boeken/catalogen van: 1. Les médailles de la présence belge en Afrique centrale 1876-1960 2. Médailles 1999 Fidem |
440 |
Lot catalogen Belgische Medailles Belges : de volgende jaren 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003-2004, 2005-2006 |
50 |
441 |
Jaarboeken FIDEM “The Medal” van de jaartallen: 1994 (deel I + II), 1995 (Deel I + II), 1996 (deel I + II), 1997 (deel I + II), 1998 (deel I + II), 1999 (deel I + II), 2000, |